NABÓR NA STANOWISKO INTENDENTA

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zielonce ogłasza nabór na stanowisko pracy: INTENDENT

  1. Nazwa i adres jednostki:

Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Prosta 24, 05-220 Zielonka

tel. 22 7810262

e-mail: przedszkolenr3@zielonka.pl

  1. Określenie stanowiska:

Stanowisko: intendent

Wymiar czasu pracy: 1 etat ( 40 godzin tygodniowo)

– praca w godzinach 7.00 – 15.00

– praca przy monitorze powyżej 4 godzin

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Początek zatrudnienia: 26 sierpnia 2024 r.

  1. Wymagania niezbędne:
  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie o profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,
  • nieposzlakowana opinia,
  • znajomość obsługi komputera ( programy wykorzystywane w codziennej pracy: Word, Office, Excel, Internet- poczta elektroniczna),
  • obsługa urządzeń biurowych
  1. Wymagania dodatkowe:
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość i rzetelność,
  • odpowiedzialność za realizację zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku intendenta:
  • Nadzór nad funkcjonowaniem kuchni,
  • Znajomość i stosowanie zasad żywienia i norm żywieniowych,
  • Przestrzeganie przepisów związanych z GHP/GMP, HACCP, zamówieniami publicznymi,
  • Sporządzanie jadłospisów żywieniowych z uwzględnieniem kaloryczności i gramatury potraw przewidzianymi dla dzieci przedszkolnych,
  • Planowanie i systematyczne zaopatrywanie placówki w żywność, sprzęt kuchenny i inne, środki czystości, prowadzenie ewidencji wydawanych towarów,
  • Przestrzeganie dziennej stawki żywieniowej i terminów przydatności do spożycia artykułów znajdujących się w magazynie oraz właściwe ich przechowywanie,
  • Sporządzanie dziennych raportów żywieniowych,
  • Wydawanie artykułów żywnościowych zgodnie ze sporządzonym raportem,
  • Prowadzenie magazynów: żywności, środków czystości i dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z odpłatnością za żywienie i pobyt dzieci w przedszkolu,
  • Comiesięczne naliczanie opłat za posiłki i pobyt, nadzór nad prawidłowością wpłat,
  • Prowadzenie inwentaryzacji bloku kuchennego i placówki,
  • Stała współpraca z CUW, kontakt z księgową oraz prowadzenie dokumentacji przychodów i rozchodów materiałowych,
  • Wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez dyrektora wynikających z organizacji pracy w placówce.
  1. Wymagane dokumenty:
  • CV – koniecznie numer telefonu do kontaktu
  1. Termin i miejsce składania dokumentów:
  • Oferty pracy należy składać w terminie: do 28 czerwca 2024 r. na adres e-mail: przedszkolenr3@zielonka.pl lub osobiście w godz. 8.00 -15.00 w siedzibie Przedszkola w gabinecie dyrektora.
  1. Inne informacje:
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.