-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 25. Września 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Kampania społeczna "Bezpieczny Przejazd"
Dodał: Administrator / 07/02/2022
Dnia 21.10.2021 r. gościliśmy w naszym przedszkolu panią Anię, przedstawicielkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., która przybyła do nas z kampanią społeczną „Bezpieczny Przejazd”.
W ramach tej akcji przedszkolaki uczestniczyły w prelekcji edukacyjnej na temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Dzieci obejrzały pouczające filmy edukacyjne ukazujące zagrożenia wynikające z niezachowania ostrożności na przejazdach kolejowych. Zostały zapoznane z podstawowymi przepisami ruchu drogowego na przejazdach kolejowo-drogowych oraz zasadami prawidłowego zachowania się przed takimi przejazdami. Aktywnie uczestniczyły w pogadance, udzielając przemyślanych odpowiedzi.
Mamy nadzieję, ze spotkanie przyczyni się do podniesienia świadomości w zakresie zagrożeń wynikających z niezachowania należytej ostrożności na przejazdach kolejowo-drogowych wśród najmłodszych użytkowników dróg. Na koniec przedszkolaki otrzymały kolorowanki o bezpieczeństwie promujące kampanię. Serdecznie dziękujemy pani Ani za poświęcony czas
i przekazaną wiedzę.
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.