-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 25. Września 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.
Dodał: Administrator / 31/10/2011
13 października 2011 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście – przedstawiciele władz, emeryci – byli pracownicy przedszkola oraz rodzice.
Z tej okazji dzieci z grupy Krasnoludków, pod czujnym okiem Pani Doroty, Ilony i Iwony zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, które okazały się najwspanialszym podziękowaniem za trud i pracę dla wszystkich pracowników przedszkola.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowania nauczycielom i pracownikom obsługi za trudną, odpowiedzialną pracę przyznając nagrody dyrektora.
Wspólnie z nami Dzień Edukacji Narodowej świętowała Sekretarz Miasta Zielonka Pani Renata Jóźwiak, która wręczyła Nagrodę Burmistrza nauczycielce Pani Danucie Szczechurze oraz skierowała do wszystkich pracowników naszego przedszkola wiele ciepłych słów.
Na zakończenie tak miłego spotkania dowodem wdzięczności za okazywane serce, opiekę były życzenia i upominki przygotowane przez dzieci.
Ogromną niespodziankę przygotowała Rada Rodziców. Oprócz podziękowań, życzeń i kwiatów personel otrzymał słodką niespodziankę w postaci tortu. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom!


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.