-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 02. Grudnia 2021
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Główne
Grupy
Kącik dla rodziców
Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.
Dodał: Administrator / 31/10/2011
13 października 2011 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście – przedstawiciele władz, emeryci – byli pracownicy przedszkola oraz rodzice.
Z tej okazji dzieci z grupy Krasnoludków, pod czujnym okiem Pani Doroty, Ilony i Iwony zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, które okazały się najwspanialszym podziękowaniem za trud i pracę dla wszystkich pracowników przedszkola.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowania nauczycielom i pracownikom obsługi za trudną, odpowiedzialną pracę przyznając nagrody dyrektora...
-Czytaj więcej
Koziołkowanie w przedszkolnym planie
Dodał: Administrator / 31/10/2011
Taki tytuł miało spotkanie z Koziołkiem Matołkiem, który odwiedził nasze przedszkole 4 października 2011 r. Był to wyjątkowo nietypowy gość, który wprawił w zachwyt nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Wszyscy z podziwem patrzyli na pełną humoru postać, znaną z książki Kornela Makuszyńskiego. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygodach sympatycznego bohatera, który zapraszał wszystkich do zabawy, ciekawych konkursów i zagadek . Wielką niespodzianką dla przedszkolaków był udział w podkuwaniu Koziołka. Chętnych nie brakowało. Na zakończenie nasz gość podarował przedszkolakom swoją Księgę Przygód ze specjalną dedykacją...
-Czytaj więcej
Teatrzyk "Jak to z rzepką było?"
Dodał: Administrator / 31/10/2011
W dniu 28 września 2011 r. w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć Pana Pomidora z żoną. Aktorzy przedstawili nam opowiadanie pt. „Jak to z rzepką było?”. Opowieść oparta była na wierszu J. Tuwima pt. „Rzepka”. Pełna humoru, dobrej zabawy inscenizacja nawiązywała do rozumienia znaczenia warzyw, jako źródła witamin. Aktorzy stworzyli sytuację sprzyjającą doskonaleniu pamięci u dzieci poprzez powtarzanie fragmentów wiersza. Do inscenizacji proszone były dzieci, które same mogły wystąpić w roli aktorów. Humor zawarty i przedstawiony podczas spektaklu został nagrodzony przez dzieci wielkimi brawami.
-Czytaj więcej
Strona Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zielonce wraca do sieci !
Dodał: Administrator / 31/08/2011
Miło nam ponownie powitać Państwa na stronie Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zielonce.

Nasza nieobecność spowodowana była awarią miejskiego serwera, której konsekwencją było zniszczenie naszej strony. Mamy nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy, a nasza strona będzie na bieżąco informowała o wszystkich wydarzeniach przedszkolnych.
-Czytaj więcej
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.