-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Wizyta przedszkolaków w hotelu i restauracji "U Pietrzaków"
Dodał: Administrator / 12/11/2012
30 października 2012 r. 4-latki z grupy „Misie” odwiedziły hotel i restaurację „U Pietrzaków” w ramach programu „Poznajemy nasz region”.

Po obiektach oprowadzała nas pani menager obiektu Natalia Lewandowska. Dzieci miały okazję zobaczyć pokoje hotelowe: małe, duże, przygotowane dla gości niepełnosprawnych oraz pokój dla specjalnych gości. Przedszkolaki zobaczyły jak wyglądają sale bankietowe i klub, gdzie odbywają się przyjęcia. Poznały na czym polega praca recepcjonistki i pokojowej, dowiedziały się dlaczego hotel to ważne miejsce na mapie miasta – ponieważ to wizytówka miasta dla odwiedzających gości, to ważne miejsce gdzie można organizować ważne uroczystości, to także miejsce przyjazne dla dzieci i osób niepełnosprawnych.

W restauracji dzieci spotkały się z osobami tam pracującymi i dowiedziały się na czym polega praca kelnerki i kucharza. Maluchy mogli poczuć się jak specjalni goście siedząc przy pięknie przygotowanych stołach i oglądając kartę dań – menu. Dzieci zachwycone były zwłaszcza dużymi akwariami z rybkami. Takich akwariów jest kilka w obiekcie, co dodawało hotelowi i restauracji jeszcze więcej uroku.

4-latki bardzo cieszyły się będąc w tych obiektach, były pod wrażeniem wystroju pokojów i sal bankietowych. Pani Natalia z uśmiechem, cierpliwie i przyjaźnie opowiadała o sowim miejscu pracy, dzięki temu wytworzyła się ciepła i miła atmosfera.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.