-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Pasowanie na przedszkolaka w grupie Misie, Słoneczka i Smerfy
Dodał: Administrator / 12/11/2012
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy dzień w życiu nie tylko przedszkolaka, ale również ich rodziców. Czas adaptacji dziecka do nowych, przedszkolnych warunków właśnie się zakończył. Wiemy, że ciężko było dzieciom rozstawać się z rodzicami, jednak mamy to już za sobą! Teraz rodzice wiedzą, że ich pociechy zostawiają pod dobrą, fachową i bezpieczną opieką.

Uroczystość Pasowania na przedszkolaka dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola w grupie Misie, Słoneczka i Smerfy odbyła się dnia 25.10.2012 r. Dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom krótki program artystyczny, który składał się z wierszy, piosenek i tańców. W obecności rodziców, zaproszonych gości oraz wychowawczyń kandydaci na przedszkolaków złożyli uroczyste ślubowanie. Pasowania czarodziejskim lizakiem, dokonała dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zielonce Ewa Flaga.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe znaczki z logo przedszkola i drobne upominki zakupione ze środków Rady Rodziców. W radosnych nastrojach dzieci i rodzice wracali do domu, a niezapomniane przeżycia długo zostaną zachowane w pamięci, na fotografiach, jak również filmach.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.