-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Dzień Edukacji Narodowej !
Dodał: Administrator / 30/10/2012
Dnia 15 października 2012 r. w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zielonce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy Słoneczka przygotowały specjalny program artystyczny. Wierszem, piosenką oraz tańcem podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za codzienną opiekę, pomoc, troskę oraz zabawę i naukę. W dalszej części uroczystości pani dyrektor Ewa Flaga złożyła życzenia wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. W dowód uznania za trud i odpowiedzialną pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz za wzorową pracę i sumienne wykonywanie obowiązków przyznała nagrody dyrektora.

Wspólnie z nami, Dzień Edukacji Narodowej świętowały w tym roku : Pani Renata Jóźwiak - Sekretarz Miasta Zielonka, Pani Barbara Wiśniewska – była Dyrektor Przedszkola oraz Pani Ewa Sienkiewicz i Pani Małgorzata Twaróg - przedstawicielki Rady Rodziców. Obecność w naszym gronie tych wyjątkowych gości oraz otrzymane od nich życzenia i podziękowania były kolejnym wspaniałym prezentem.

Na zakończenie tak miłego spotkania dowodem wdzięczności za okazywane serce, opiekę były życzenia i upominki przygotowane przez przedszkolaki. Ogromną niespodziankę przygotowała Rada Rodziców. Oprócz podziękowań i życzeń personel przedszkola otrzymał kwiaty oraz słodką niespodziankę w postaci tortu.

Za wszystkie życzenia i podziękowania serdecznie dziękujemy!!!


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.