-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 02. Grudnia 2021
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Główne
Grupy
Kącik dla rodziców
Przedszkolaki w Fabryce DANONE
Dodał: Administrator / 01/10/2012
W dniu 21 września 2012 r. dzieci 5-letnie z grupy „Słoneczka” i „Smerfy wybrały się na wycieczkę do Warszawy w celu zwiedzania Fabryki Danone. Na miejscu powitała nas mama Nikodema – Pani Aneta , która była naszą przewodniczką podczas zwiedzania fabryki, produkującej znakomite serki i jogurty mleczne.

W miłej, radosnej i serdecznej atmosferze na przedszkolaki czekało wiele niespodzianek. Na początku podczas prezentacji multimedialnej, dzieci poznały krótką historię Danone, po której odbył się quiz z zapamiętanej wiedzy. Wszystkie przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą, umiejętnościami i odpowiednią postawą. Następnie dzieci przebrane w jednorazowe stroje ochronne ( czepek i zatyczki do uszu) z okien galerii zwiedzały fabrykę. Dzieci miały możliwość zobaczenia i zaobserwowania w jaki sposób produkowana jest żywność, którą potem kupujemy i spożywamy. Po zwiedzaniu Fabryki odbyła się degustacja jogurtów i wyrobów mlecznych, które smakowały dzieciom wybornie. Niespodziewana wizyta Małego Głoda i Smoka Danonka była dla dzieci wielkim zaskoczeniem. Z ogromną radością powitały gości, z którymi chętnie stawały do wspólnego zdjęcia. Następnym punktem wycieczki były zajęcia plastyczne, do których przedszkolaki zabrały się z wielką ochotą i wykazały się dużą pomysłowością. Ogromną radość i przyjemność sprawiły dzieciom i opiekunom prezenty, które otrzymali na zakończenie naszej wizyty w Fabryce Danone. Pani dyrektor w imieniu wszystkich uczestników wycieczki serdecznie podziękowała Pani Anecie za umożliwienie zwiedzania Fabryki oraz miłe i serdeczne przyjęcie.

Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Z pewnością długo będą wspominać i wracać myślą, (jak miło i przyjemnie było) widząc produkty Danone na podwieczorek.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.