-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Jasełka 2011
Dodał: Administrator / 06/01/2012
19 grudnia 2011 r. dzieci czteroletnie z grupy Smerfy zaprezentowały kolegom z pozostałych grup przedstawienie jasełkowe, które pozwoliło wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się Świąt, pełnych ciepła, radości i bliskości. Pod kierunkiem nauczycielek: pani Ireny Rojewskiej i Jolanty Wolańskiej a także przy pomocy rytmiczki pani Doroty Załęskiej- Soroki aktorzy swoim występem zachwycili wszystkie dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

W pięknej, świątecznej scenografii mogliśmy podziwiać historię narodzin Pana Jezusa widzianą oczami przedszkolaków, przeplataną pięknie śpiewanymi kolędami. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole.

Po jasełkach tradycyjnie wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia.

Na koniec spotkania dzieci z grupy Smerfy wręczyły wszystkim rodzicom i pracownikom przedszkola prezenty –aniołki z masy solnej własnoręcznie wykonane przez czterolatki.
Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci 4-letnich za pomoc w przygotowaniu jasełek. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Beaty Podgórnej, mamy Poli z grupy Smerfy, która przygotowała scenografię do przedstawienia.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.