-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Wycieczka do firmy "Italian Fashion"
Dodał: Administrator / 04/10/2014
26.09.2014 roku grupa "Krasnali" została zaproszona przez rodziców Sary Guazzone do firmy „Italian Fashion".

Firma znajduje się w Zielonce i od początku istnienia zajmuje sie produkcją bielizny osobistej nocnej i dziennej: damskiej, męskiej i dziecięcej.
Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia jak powstają piżamy. Pani Małgosia opowiedziała dzieciom o maszynach znajdujących się w zakładzie i ludziach, którzy wykonują różną pracę w firmie. Mama Sary opowiedziała o pracy projektantki, krojczego, szwaczki, magazyniera.
Dzieci pod okiem pani projektantki miały możliwość wykonania własnego projektu piżamki, koszulki. Krasnale były bardzo zaangażowane w projektowanie bielizny, kolorowały, ozdabiały przygotowane szablony.

Na zakończenie dzieci otrzymały katalogi kolekcji „Jesień-zima 2014/15" i naklejki z logo firmy. W sali konferencyjnej czekał na dzieci słodki poczęstunek.

W podziękowaniu za możliwość obejrzenia zakładu państwo Guazzone otrzymali od przedszkolaków obrazek przedstawiający „Jesienne drzewo", które dzieci wykonały paluszkami.

Bardzo dziękujemy Państwu Małgorzacie i Davide Guazzone za zorganizowanie transportu i wycieczki do firmy „Italian Fashion".~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.