-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Dodał: Administrator / 28/09/2014
18 września 2014 r. z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Przedszkola, dzieci z zielonkowskich przedszkoli, tych publicznych i niepublicznych, spotkały się w ogrodzie przed Domem Św. Józefa by wspólnie uczcić swoje święto. Inicjatorem wydarzenia było nasze Przedszkole, a w organizacji wydarzenia pomógł Urząd Miasta Zielonka. Imprezę animowała rytmiczka pani Dorota.

Przedszkolaki wspólnie odśpiewały Hymn Przedszkolaka, a setki kolorowych baloników zawirowało w powietrzu i rozpoczęły się wspólne tańce przy muzyce. Było mnóstwo zabawy i baniek mydlanych. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość niezapomniane wrażenia dzieciom i wszystkim uczestnikom. Dzieciaki odwiedził burmistrz Grzegorz Dudzik, który złożył im życzenia i obdarował słodkim upominkiem.

Dzień Przedszkolaka był dniem wspólnego przezywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego oraz integracji wszystkich zielonkowskich przedszkoli. Mamy nadzieję, że Dzień Przedszkolaka na stałe zapisze się w naszym przedszkolnym kalendarzu imprez i będzie obchodzony corocznie w Zielonce.~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.