-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 06. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Festiwal teatralny szkoły aktywności twórczej
Dodał: Administrator / 03/11/2013
25 października 2013 5-latki z grupy „Misie”, jako reprezentanci naszego przedszkola, przybyli do pobliskiej Szkoły Aktywności Twórczej na Festiwal Teatralny. Była to okazja do zaprezentowania zdolności teatralnych tamtejszych uczniów z klas: „0”, I, III i IV. Profesjonalnie przygotowana scena, scenografia i nagłośnienie sprawiło, że szybko przedszkolaki przyjęli rolę zaciekawionych widzów. Wszyscy uczniowie świetnie wcielali się w niekiedy wymagające role, także dzięki wspaniałym kostiumom.

Uczniowie z klasy „0” przedstawili historię „Kopciuszka” wzbogaconą o elementy humorystyczne i walory edukacyjne.

Mali aktorzy z klasy II zaaranżowali baśń o „Brzydkim Kaczątku”, by przekazać widzom, jak ważne jest w życiu: wiara w siebie i nie załamywanie się przeciwnościami losu.
Zaskakujące było połączenie motywów kilku baśni w przedstawieniu klasy III. Bohaterowie dziecięcych opowiadań przekazywali widzom życiowe mądrości i przestrogi z humorem i zabawą.

Klasa IV aktorsko zaprezentowała nam większość państw Unii Europejskiej, zachęcając przy tym do podróżowania i poznawania nowych kultur.

To było piękne doświadczenie i ważne rozwijanie zainteresowań przedszkolaków teatrem i aktorstwem . Ciepłe przyjęcie i serdeczna, przyjazna atmosfera sprawiło, że liczymy na dalszą owocną współpracę ze Szkołą Aktywności Twórczej.~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.