-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 26. Listopada 2022
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w grupie Krasnale i Misie.
Dodał: Administrator / 02/08/2013
Uroczyste zakończenia roku szkolnego są bardzo ważnym elementem kończącym coroczną edukację dzieci w oddziałach przedszkolnych. Jest to wspaniała okazja do wykazania się przez każde dziecko swoimi możliwościami i osiągnięciami w rozwoju podczas procesu wychowania i nauczania w przedszkolu.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013 w grupie Krasnale odbyła się dnia 18 czerwca a w grupie Misie 24 czerwca 2013 r. Z tej okazji grupa Krasnali zaprezentowała program artystyczny pt. „Afryka". Przedszkolaki zabrały nas w podróż do dżungli, recytując śmieszne wierszyki o zwierzętach i tańcząc przy dźwiękach afrykańskiej muzyki.

Grupa Misie podjęła się wyzwania teatralnego i wcieliła się w role bohaterów uroczej i zabawnej bajki Jana Brzechwy pt. „Pchła Szachrajka”. Dzieci z przejęciem i zaangażowaniem sprawdzili się jako mali aktorzy, piosenkarze i tancerze. Przybyło bardzo dużo gości, by podziwiać to wydarzenie, a przedszkolaki wprowadziły ich w lekki, ale i pouczający klimat opowieści.

Pani dyrektor złożyła podziękowania wszystkim, którzy w bieżącym roku wspierali nasze działania. Były też podziękowania od rodziców i dzieci dla pracowników przedszkola. Dzieci zostały obdarowane gromkimi oklaskami, miłymi prezentami i pamiątkowymi dyplomami.

Wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałych występów i życzymy cudownych wakacji !!!


~ ZAKOŃCZENIE ROKU - KRASNOLUDKI
~ ZAKOŃCZENIE ROKU - MISIE
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.