-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 27. Listopada 2022
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Pożegnania nadszedł czas... Uroczyste zakończenie roku w grupie Smerfy i Słoneczka.
Dodał: Administrator / 02/08/2013
17 i 21 czerwca 2013 r. dzieci z grupy Smerfy i Słoneczka żegnały się z przedszkolem i ze swoimi paniami. To dla nich i dla ich rodziców szczególny dzień, gdyż po wakacjach nie wrócą już do przedszkola lecz pójdą do szkoły. Dlatego zaprezentowały zebranym gościom swoje zdolności i umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu.

Smerfy wystawiły przedstawienie pt. „12 miesięcy”, odgrywając z wielkim zaangażowaniem poszczególne sceny bajki.

Słoneczka wcieliły się w postacie zwierząt i zaprosiły gości do zwiedzania ZOO.
Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za wspaniałe występy i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji.

Po głównej części programu, nadszedł najbardziej wzruszający moment: były łzy wzruszenia, podziękowania od rodziców i dzieci dla całego personelu. Dzieci otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil dyplomy ukończenia przedszkola, birety i koszulki absolwenta oraz drobne upominki.

Wychowawcy i dyrektor przedszkola podziękowali rodzicom, którzy służyli pomocą, brali udział we wszystkich imprezach przedszkolnych i prezentowali wspaniałą postawę Przyjaciół Przedszkola. Smutno jest rozstać się z salą, kolegami, koleżankami i paniami, z osobami, z którymi spędziło się wiele miłych chwil i zdobyło wiedzę, która na pewno przyda się nie tylko w szkole. Wszystkim Absolwentom Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zielonce życzymy udanych wakacji i sukcesów w szkole. Mamy nadzieję, ze miło będą wspominać Nasze Przedszkole.


~ ZAKOŃCZENIE ROKU - SMERFY
~ ZAKOŃCZENIE ROKU - SŁONECZKA
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.