-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 26. Listopada 2022
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Festyn Rodzinny w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Zielonce
Dodał: Administrator / 24/06/2013
We wtorek 4 czerwca 2013 r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Był on okazją do wspólnego świętowania dzieci i ich rodziców.

Na imprezę zaproszono wszystkich sympatyków przedszkola. Odwiedzili nas: Burmistrz Zielonki Pan Grzegorz Dudzik, Sekretarz Miasta Pani Renata Jóźwiak, Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Marek Grodzki oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Pani Iwona Orzechowska.

Oprócz obecnych przedszkolaków przybyli absolwenci naszego przedszkola a także maluchy, które przyjdą do placówki tuż po wakacjach.

Uczestników gorąco powitała dyrektor przedszkola Pani Ewa Flaga, kierując ciepłe słowa do dzieci i rodziców z okazji ich święta. Podziękowała również wszystkim sponsorom, dzięki którym mógł odbyć się nasz festyn.

Początek wspaniałej zabawy stanowiły występy artystyczne przedszkolaków z poszczególnych grup wiekowych dedykowane swoim rodzicom. Ponadto dzieci zaprezentowały swoje umiejętności językowe, które nabyły podczas zajęć z nauki j. angielskiego realizowanych w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Jak co roku, odbyła się: aukcja prac dziecięcych i przedmiotów podarowanych przez sponsorów, konkursy rodzinne z nagrodami, gra „Tęczowy traf” z ciekawymi fantami.
Dużą atrakcją dla najmłodszych był pokaz baniek mydlanych, które puszczał Pan Michał - tata Mai i Małgosi.

Jak zwykle można było kupić pyszne ciasta własnoręcznie upieczone przez rodziców, zjeść kiełbaskę i kaszankę z grilla oraz wyśmienity smalec z ogórkiem małosolnym.
Dzięki ogromnemu zainteresowaniu wszystkich gości powyższymi atrakcjami udało nam się uzbierać kwotę 2640 zł., które zasiliły konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na zakup tablicy interaktywnej.

Chociaż pogoda nie była łaskawa, to jednak zabawa z pewnością należała do udanych. Festyn Rodzinny, organizowany jest w naszym przedszkolu już od kilkunastu lat. Jest to doskonała okazja do oderwania się od codziennych zajęć na rzecz czynnego spędzania czasu z całą rodziną.

Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.