-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Wizyta Smerfów w Urzędzie Miasta
Dodał: Administrator / 07/06/2013
14 maja 2013 roku przedszkolaki z grupy „Smerfy” w ramach realizowania programu regionalnego „Zielonka- moja mała Ojczyzna” udały się do Urzędu Miasta w Zielonce. Celem wycieczki było pokazanie dzieciom jak wygląda i na czym polega praca w urzędzie.

Już od wejścia przedszkolaki zostały serdecznie przywitane przez pracowników urzędu. Po wybranych wydziałach urzędu oprowadzała nas uśmiechnięta pani Renata Jóźwiak – Sekretarz Miasta, która starała się odpowiedzieć na wszystkie, nawet najtrudniejsze dziecięce pytania. Mieliśmy okazję zwiedzić wydział zagospodarowania przestrzennego gdzie zobaczyliśmy makietę miasta Zielonka oraz projekt planowanego tunelu, wydział ds. funduszy zewnętrznych, gdzie są zatwierdzane do realizacji projekty unijne.

Przedszkolaki zwiedziły również salę konferencyjną, gdzie obradują radni, podejmując ważne decyzje dla miasta. Ale największym przeżyciem było spotkanie z Burmistrzem – panem Grzegorzem Dudzikiem w jego gabinecie.

Wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem wykonanym przed budynkiem urzędu. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe balony. Uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi oraz Pani Sekretarz za gościnne przyjęcie, poświęcony czas i uwagę.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom Urzędu Miasta Zielonka za cierpliwość i miłą atmosferę.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.