-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Udział przedszkolaków w Akcji "Bezpieczna Przystań"
Dodał: Administrator / 11/05/2013
W niedzielę 14 kwietnia 2013 r. odbyła się w Zielonce akcja charytatywna „Bezpieczna Przystań". Celem akcji była zbiórka pieniężna na rzecz Domu Samotnej Matki Caritas w Zielonce. Przedszkolaki z naszego przedszkola z grupy "Smerfy" wystąpiły w koncercie charytatywnym, który odbył się w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce. Na scenie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Dzieci wykonały interpretację ruchową utworu One direction "Live white we are young" oraz interpretację ze wstążkami piosenki "Teru no uta" z bajki " Opowieści z Ziemiomorza".

Udział w tak ważnym przedsięwzięciu miał uświadomić dzieciom, że ich udział w akcji ma bardzo duże znaczenie, może wpłynąć na poprawę jakości życia osób potrzebujących, oraz uczenie dzieci wrażliwości i współodczuwania potrzeb innych.

W codziennym życiu naszego przedszkola staramy się włączać i organizować różne akcje charytatywne. Dzieci w wieku przedszkolnym instynktownie chcą nieść pomoc innym, chcą działać, aby zmieniać los drugiego człowieka.


~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.