-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 26. Listopada 2022
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Spotkanie z bibliotekarką
Dodał: Administrator / 14/04/2013
01.03.2013 w piątek przedszkolaków odwiedziła Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonce Pani Iwona Orzechowska. Dzieci rozmawiały z panią Iwoną o ulubionych książeczkach i bajkach. Niektóre z dzieci okazały się być stałymi bywalcami biblioteki. Nasz gość zaprezentował nam nowości wydawnicze literatury dziecięcej dostępnej oczywiście dla każdego czytelnika. Przedszkolaki oczarowane były niektórymi opowiadaniami. Każda książeczka okazała się być niezwykle ciekawa. Pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich na wydarzenia i atrakcje jakie czekają w jej placówce w najbliższym czasie. Ci, co brali udział w akcjach tam organizowanych wiedzą, że warto być aktywnym czytelnikiem, a tych którzy nie wiedzą namawiamy do poszerzania swoich horyzontów i włączenia się do świata wyobraźni – naszej Miejskiej Biblioteki!

Nowości czytelnicze marca to:
- „Jak skrzat Jagódka oswajał zimę” Eva Stadtmuller – przystępna dla dzieci książeczka o zimowej przyrodzie.
- „Chłopiec i pingwin” Olivier Jeffers – poznanie zwyczajów zimowych zwierząt.
- „Origami z wierszykami” Agnieszka Frączek, Dorota Dziamska – zachwycające i niezwykle proste sposoby na rozwój manualnych uzdolnień najmłodszych z wykorzystaniem kół i półkoli.
- „Głupiutki piesek” Adam Stower – zabawna psia opowieść.
- „Zielnik. Drzewa i krzewy liściaste.” Agnieszka Rekłajtis-Zawada, Tadeusz Kazubek – przyrodnicza książeczka z instrukcją jak założyć swój własny zielnik.
- „Miko i pies” Stephanie Roene – przygoda ze zwierzętami.~ Zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.