-Witaj na stronie p3.zielonka.pl
- 01. Lutego 2023
-ul. Prosta 24
-05-220 Zielonka
-Tel. (22) 781 02 62
BIP
Menu Glówne
Grupy
Kącik dla rodziców
Bal karnawałowy
Dodał: Administrator / 14/02/2013
14 i 17 stycznia 2013 r. w naszym przedszkolu odbywały się bale karnawałowe. W poniedziałek bawiły się dzieci z grupy 3- i 4-latki „Krasnoludki” i 4-latki „Misie”, a w czwartek 5-latki z grup: „Słoneczka” i „Smerfy”. Były to wielkie wydarzenia w życiu naszych podopiecznych wypełnione śmiechem, muzyką i zabawą.

Przedszkolaki wcieliły się w postacie prosto ze świata bajek, baśni i fantazji, m. in.: księżniczki, wróżki, piraci, super-bohaterowie oraz ulubione postaci z życia wzięte, np.: koty, biedroneczki, pszczółki, a nawet policjanci. Zabawę prowadziła nasza niezastąpiona pani rytmiczka – p. Dorota, przebrana za myszkę.

Spotkanie rozpoczęło się paradą i prezentacją dziecięcych strojów, by wszyscy mogli dostrzec się nawzajem. Później na parkiecie słychać było porywającą muzykę i radosne śmiechy dzieci. Dzieci brały udział w konkursach i wyzwaniach stawianych przez prowadzącą – rywalizacja w pogodnej atmosferze była okazją do czerpania radości z samej zabawy, a nie z osiągniętego miejsca na podium.


~ Bal karnawałowy w grupach: Krasnoludki i Misie – zdjęcia
~ Bal karnawałowy w grupach: Słoneczka i Smerfy - zdjęcia
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Zielonce © 2010
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.